top of page

Firmast

Asudes ülikooli linnas on meil analoogne moto ülikooliga, mis  mõtestab lahti meie moto
Per aspera ad astra – Läbi maitsete tähtede poole....
à travers les étoiles terrestres

Chez Andre` - mis või kes see on. Oleme 15 aasta kogemusega restoran "Chez Andre`" Tartu südalinnnas, kelle üheks eestvedajaks on Chef de Cuisine  Andrus Vaht ja tema suurepärane meeskond.
Andrus on väga rahvusvaheline mees, avatud mõtlemise ja suhtlusega. Meil on kindel kommuun, kes meid armastab ja motiveerib edasi elama ja kinkima rõõmu meie tegemistes ja toimetamistes. Meie edu on meie inimesed omas profesionaalsuse ja fanatisimis parima eesmärgi nimel.
Suutsime tänu enda klientidele kasvada suureks, et pakkuda väljaspool restorani maitse elamusi ka suurtematele gruppidele ja üritustele. Meie ambitsioon on suur ja kindel, soov tuua meie köök Teieni.

 

Chef de Cuisine  Andrus Vaht
Andrus on profesionaalne kokk, kes  on õppinud erinevates koolides nii Soomes, Rootsis, koka akadeemias Norras, seilanud luksulikel kruiisilaevadel üle maailma ja näinud maailma, töötanud maailma rahvustega koos, valdab nelja erinevat keelt ja on toidumaailma fanaatik. Andrus on töötanud mitmetes mainekates restoranides peakokana, omab laia ametialast silmaringi ja on väga empaatiline persoon.

bottom of page